Armani Exchange

Webová stránka značky: Armani Exchange

Historie značky A | X začíná ve Spojených státech v 90. letech. Zrodila se ve světě Armani, ze kterého přebírá základní styl, ale zároveň rozvíjí svou vlastní a dobře definovanou identitu spojenou se svým cílovým publikem: mladým, moderním a neformálním spotřebitelem, který žije v jednom z kultovních měst, jako je například New York, Milán, Londýn nebo Tokio. Debut je „basic“ kolekce základních oděvů a doplňků navržená v nové verzi, která odráží střízlivou rafinovanost a energii nové generace.

Více textu ...

Rok co rok se A | X transformuje v souladu s vývojem životního stylu a se zrodem nových výrazových metod, které nabývají stále globálnějšího rozměru. Dnes je A | X symbolem obnoveného „městského stylu“, ve kterém se moderní, kreativní a „zcela digitální“ duch mladých metropolitních lidí snoubí s italským vkusem a kreativitou, krejčovským uměním a kulturou Armaniho. Jedná se o originální a inovativní mix.

Mladý, městský, barevný, odvážný a dostupný. Toto je styl A | X, který se promítá i do kolekce brýlí se silnou osobností, strukturované do dvou segmentů, aby vyhovovaly potřebám různého publika.

Žádné produkty značky Armani Exchange nebyly nalezeny...