Armani Exchange

Webová stránka značky: Armani Exchange

Historie značky A | X začíná ve Spojených státech v 90. letech. Zrodila se ve světě Armani, ze kterého přebírá základní styl, ale zároveň rozvíjí svou vlastní a dobře definovanou identitu spojenou se svým cílovým publikem: mladým, moderním a neformálním spotřebitelem, který žije v jednom z kultovních měst, jako je například New York, Milán, Londýn nebo Tokio. Debut je „basic“ kolekce základních oděvů a doplňků navržená v nové verzi, která odráží střízlivou rafinovanost a energii nové generace.

Více textu ...

Rok co rok se A | X transformuje v souladu s vývojem životního stylu a se zrodem nových výrazových metod, které nabývají stále globálnějšího rozměru. Dnes je A | X symbolem obnoveného „městského stylu“, ve kterém se moderní, kreativní a „zcela digitální“ duch mladých metropolitních lidí snoubí s italským vkusem a kreativitou, krejčovským uměním a kulturou Armaniho. Jedná se o originální a inovativní mix.

Mladý, městský, barevný, odvážný a dostupný. Toto je styl A | X, který se promítá i do kolekce brýlí se silnou osobností, strukturované do dvou segmentů, aby vyhovovaly potřebám různého publika.

Žádné produkty značky Armani Exchange nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení