O BAG

Nejprodávanější

o-bag-zimni-batoh-zepredu
 
1 490 Kč
o-bag-zimni-kabelka
 
1 890 Kč
o-bag-kabelka-o-pocket-cervena
 
1 190 Kč
o-bag-mala-kabelka-mansestr
 
1 090 Kč
4 položek celkem

Značka O BAG je moderní a inovativní italskou značkou, jež přináší revoluci do světa kabelek a tašek. Společnost byla založena v roce 2009 díky myšlence padovského podnikatele Michela Zanelly vytvořit hodinky, jež by mohly být modulární.

Více textu ...

A již o rok později byly v Miláně na jednom ze salónů představeny hodiny O clock, tedy hodinky vyrobené z vyměnitelného silikonového pouzdra a řemínku.

Barevné, zábavné a cenově dostupné, prostě kousek, jež si v krátké době získal oblibu po celém světě. Tento obrovský úspěch inspiruje kreativního italského podnikatele k vytvoření dalšího příslušenství.

A tak se rodí v roce 2012 první O bag, taška materiálu XL Extralight, také modulární. Tato taška může být složena z několika částí – těla, rukojeti a ramenního popruhu, vnitřní tašky chránící předměty uvnitř a také typických okrajů, jež bývají vyrobeny z mnoha materiálů, od vlny až po ekologickou srst.

O bag se téměř okamžitě stává kultem a dnes má alespoň jednu takovou tašku mnoho žen ve své výbavě.  Kromě modulárních tašek všech možných velikostí a stylů a hodinek se společnost začala nedávno věnovat také řadě slunečních brýlí O sun, peněženek O hug, obuvi O shoes či O slippers a designovým předmětům, jako jsou lampy O joy a nádoby na potraviny O eat.

Stále platí, že všechny produkty jsou jedinečné a originální a díky své modularitě je lze ze 100% přizpůsobit Vašemu vkusu a stylu. Společnost je díky své dynamičnosti a týmovém duchu dnes zastoupena po celém světě.