O nás

Jsme seskupení lidí, kteří působí na česko-italském trhu již řadu let. Pohybujeme se po Itálii více než po České republice a vždy nám bylo velmi líto, že je u nás italská značková móda dostupná jen v omezeném množství či za zcela jiných podmínek než v Itálii. Snad i proto - a možná hlavně kvůli tomu - jsme se rozhodli, že využijeme našich znalostí, rozhledu, známostí a zkušeností a pokusíme se představit na českém trhu zcela unikátní projekt - ITAAX - italský outlet pro muže a ženy tak, jak byste ho našli v nějakém italském městečku v kamenné podobě.

Jenže u nás s tou výhodou, že si vše můžete prohlédnout nejen v kamenné prodejně, ale i online na našich webových stránkách v pohodlí domova. Nepopíráme, že toto řešení má své omezené možnosti: zboží je často mnohem hezčí, než jsme schopni zachytit naším fotoaparátem, a má také často odlišná velikostní specifika oproti našim klasickým. Proto nám každý kousek oblečení, který dáváme na webové stránky, projde pod rukama a snažíme se ho nejen popsat tak, abyste měli kompletní představu o zboží, ale i změřit a přiřadit mu velikost, na kterou jsme v našich zeměpisných šířkách zvyklí.

Ten, kdo si hravě poradí i s italskými velikostmi, ovšem zoufat nemusí, pro toho jsou připravené tabulky velikostí od každé značky, kterou u nás najdete, takže si může jednoduše vše zkonfrontovat i tam. Navíc od každého kousku máme jen velmi omezený počet kusů, takže se příliš nemusíte bát, milé dámy a pánové, že byste na ulici potkali další osobu ve stejném outfitu. Nejsme zastánci příliš dlouhých úvodů a představování, věříme, že rychlost, dostupnost skladem, chic kousky s nádechem Itálie a dobré ceny budou mluvit za nás.. Takže Vás všechny srdečně zveme do našeho outletu.. A třeba jednou i do kamenné prodejny.

Kontaktní výdejní místo 

ITAAX
Vrchlického 439/29
150 00 Praha 5

Otevřeno v pracovní dny: 9:00-16:00, v jiných časech po předchozí domluvě

E-mail: info@itaax.cz
Telefon: 608 201 140