O nás

Jsme seskupení lidí, kteří působí na česko-italském trhu již řadu let. Pohybujeme se po Itálii více než po České republice a vždy nám bylo velmi líto, že je u nás italská značková móda dostupná jen v omezeném množství či za zcela jiných podmínek než v Itálii. Snad i proto - a možná hlavně kvůli tomu - jsme se rozhodli, že využijeme našich znalostí, rozhledu, známostí a zkušeností a pokusíme se představit na českém trhu zcela unikátní projekt - ITAAX - italský outlet pro muže a ženy tak, jak byste ho našli v nějakém italském městečku v kamenné podobě.

Jenže u nás s tou výhodou, že si vše můžete prohlédnout nejen v kamenné prodejně, ale i online na našich webových stránkách v pohodlí domova. Nepopíráme, že toto řešení má své omezené možnosti: zboží je často mnohem hezčí, než jsme schopni zachytit naším fotoaparátem, a má také často odlišná velikostní specifika oproti našim klasickým. Proto nám každý kousek oblečení, který dáváme na webové stránky, projde pod rukama a snažíme se ho nejen popsat tak, abyste měli kompletní představu o zboží, ale i změřit a přiřadit mu velikost, na kterou jsme v našich zeměpisných šířkách zvyklí.

Ten, kdo si hravě poradí i s italskými velikostmi, ovšem zoufat nemusí, pro toho jsou připravené tabulky velikostí od každé značky, kterou u nás najdete, takže si může jednoduše vše zkonfrontovat i tam. Navíc od každého kousku máme jen velmi omezený počet kusů, takže se příliš nemusíte bát, milé dámy a pánové, že byste na ulici potkali další osobu ve stejném outfitu. Nejsme zastánci příliš dlouhých úvodů a přestavování, věříme, že rychlost, dostupnost skladem, chic kousky s nádechem Itálie a dobré ceny budou mluvit za nás.. Takže Vás všechny srdečně zveme do našeho outletu.. A třeba jednou i do kamenné prodejny.

Kontaktní výdejní místo 

ITAAX
Vrchlického 439/29
150 00 Praha 5

Otevřeno v pracovní dny: 9:00-16:00, v jiných časech po předchozí domluvě

E-mail: info@itaax.cz
Telefon: 608 201 140

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení